Hakkımızda


Mopa Yapı İnşaat 20 Yıllık Deneyim

Şehri Şehir Gibi Yaşatan Projeler

Gayrimenkul sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 20 yıllık deneyimin ardından 2016 yılında temellerini attığımız, Mopa Yapı, yurt içi ve yurt dışında konut, ofis, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi birçok projenin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme işlerini başarı ile gerçekleştirdi

Mopa Yapı olarak insanların yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi bir hayat kalitesi sunan ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu yerine getirirken, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunacak, istihdam olanağı sunacak projeler üretmeyi ve yatırımlar yapmayı hedefliyoruz. Doğal kaynakların bizler için çok kıymetli birer hazine olduğu bilinciyle, projelerimizde sürdürülebilir çevre kavramının altında şekillendiriyoruz. Gerek mimari çözümlerde, gerek yer aldığımız sosyal sorumluluk projelerinde sıradanlığın dışına çıkıyor, yaptığımız her işin alanında en iyisi olması için çalışıyoruz.

Eskişehir’de lüks konut standartlarını yükselten Mopa İnşaat geçmişten gelen bilgi, birikim ve tecrübelerini çağın dinamizmine entegre ederek hızlı bir şekilde gelişimini sürdürmektedir.

Mopa Yapı İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.’nin temel sermayesi güven ve dürüstlüktür; bunların devamlılığı esastır.

Taahhüdümüz altındaki işlerimiz zamanında ve başarı ile tamamlanmaktadır.

Akıllı Mühendislik Çözümleri